FC Slovácko – AC Sparta Praha 1:3 (1:2)

Dorostenky Sparty přijely jako jisté vítězky letošního ročníku, domácí bojují se Slavií o druhé místo. Do utkání vstoupily lépe Sparťanky, měly míč více na svých kopačkách. Ve 13. chybovaly domácí hráčky v rozehrávce uprostřed hřiště, Sparta podnikla rychlý protiútok a Dvořáková otevřela skóre – 0:1. V 19. unikla po levé straně Marcinková, její přihrávku před branku nezachytila žádná z obránkyň ani brankářka a pro Šubrtovou nebyl problém doťuknout míč do prázdné branky – 0:2. Slovácko se však nevzdalo, ve 27. unikla Žufánková a její centr dopravila do sítě Polášková – 1:2.  Do konce poločasu se již na stavu nic nezměnilo, i když ve 41. měla velkou šanci Holá, ale trefila jen brankářku Kubištovou. Vstup do druhé půle mělo lepší Slovácko, ale k mnoha brankovým příležitostem to nevedlo. Jen v 69. střílela dobře Polášková, její střela však byla zablokována. Naopak v 72. se vyznamenala při akci Sparty Fojtíková. Domácí hráčky se tlačily do útoku se snahou vyrovnat stav zápasu, bohužel střelecky se neprosadily i díky Pučové v brance Sparty. Naopak otevřená obrana napomohla v 79. k úniku Pochmanové a stanovení konečného účtu zápasu 1:3. Ještě v nastaveném čase měla šanci Holá, ale sparťanskou brankářku nepřekonala. Slovácko tak musí o eventuelní stříbrné medaile zabojovat v přímém souboji se Slavií.