WU13: 1.FCS – Dolní Němčí 4:1 (3:0)

Do zápasu s celkem z Dolního Němčí jsme vstoupily velice dobře, kdy už jsme se v 2. minutě mohly radovat z gólu, který vstřelila Zaděláková. Poté se hra vyrovnala a soupeř párkrát zahrozil, ale naše obrana byla vždy připravena. Do poločasu se nám podařilo skórovat ještě dvakrát zásluhou Jančářové.

Do druhého poločasu jsme šly s náskokem tří gólů, takže jsme chtěly hrát s větším klidem a přidat další góly. To se nám moc nevedlo, hrály jsme příliš zbrkle a a soupeř hrozil z rychlých brejků. Ty zneškodnila výborná Hynčicová, která až do 55. minuty držela čisté konto. Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit pouze jednu branku a to zásluhou Jančářové. Zápas tedy skončil 4:1 ve prospěch holek Slovácka. Lze podotknout, že kdyby holky proměnily své šance, výsledek mohl být daleko vyšší.