4. kolo ligy dorostenek

FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko 0:12 (0:6)

V dalším zápase jsme zajížděli do Hradce Králové. Zápas se prakticky celý odehrával jen na domácí polovině. Hned ve 2. minutě otevřela skóre Hanáčková a načala tak náš brankostroj. Do 20. minuty nám scházela lehkost zakončení, své šance jsme zahazovali nebo jsme nebyly v koncovce dostatečně důrazné. Poté jsme se zlepšili a místo překombinovaných akcí jsme volili častější střelbu a do poločasu navýšili skóre na 6:0. Druhý poločas se odehrával výhradně kolem vápna domácích, soupeře jsme nepustili ani na dostřel naší brány, naopak před brankou domácích bylo veselo. Holky s chutí kombinovaly a vytvářely jsme si spoustu střeleckých přílležitostí, z nichž jsme opět 6 proměnili a stejně jako v minulém zápase v Teplicích, tak i z Hradce odjíždíme s 12ti vstřelenými brankami.

Hodnocení trenéra:

V první řadě jsem rád, že jsme utkání zvládli opět bez inkasované branky a holky udržely koncentraci po celých 90 minut, všechny holky jsou zdravé, což je další pozitivum. Co se týká samotného zápasu, tak výsledek odpovídá průběhu zápasu, holky měly místy až drtivou převahu, domácí se jenom bránili kolem pokutového území, nebýt několika dobrých zákroků domácí gólmanky, tak by bylo skóre mnohem vyšší. V dalších 2 zápasech nás čekají zápasy se Spartou a Slavií, pokud nám to současná situace a její vývoj dovolí, tak se na ně co nejlépe připravíme a zkusíme si udržet nastavenou laťku.