GALAVEČER 1. FC SLOVÁCKO 2018GALAVEČER 1. FC SLOVÁCKO 2018

Jako již každoročně, tak i letos se po skončení podzimní části sezóny konal v kině Hvězda v Uherském Hradišti tradiční Galavečer 1. FC Slovácko, při jehož příležitosti byly oceněny hráčky a hráči ve všech věkových kategoriích od přípravek až po dospělé. Přehled oceněných děvčat i s hodnocením svých trenérů si můžete přečíst níže. Všem oceněným hráčkám gratulujeme!

U9

Tománková Denisa

Deniska je sice malého vzrůstu, ale kolik toho dokáže oběhat a kolik gólů dokáže nastřílet, je unikátní. Tichá holčička, za kterou mluví její výkony na hřišti. Mezi její nejsilnější stránky patří převzetí míče a přesná přihrávka. 

Karolína Vránová

Kajá je kreativní hráčka, která chce neustále hrát. Je jí jedno, zda hraje v obraně či v útoku, prostě chce hrát, mít stále míč u nohy a tvořit hru. Vyzkoušela si i pozici v bráně, kde předvádí fantastické zákroky. Hodná, cílevědomá hráčka, která miluje fotbal.

Tománková Ema

Ema je „malým Ronaldem“ v mladší přípravce. Její technika s míčem je na vysoké úrovni a ukazuje to i v zápasech. Za každou cenu musí dát gól. Je to chytrá hráčka, která dokáže hrát s hlavou nahoře a vnímat prostor kolem sebe.

U11

Kristýna Chodurová

Kristýna je tahounem starší přípravky. Její fotbalové myšlení je na velmi dobré úrovni. Hraje na pozici střední záložnice. Její přednosti jsou velká bojovnost a snaha vyhrát. Je velmi přátelská a poctivá. Svou pílí jde příkladem svým spoluhráčkám.

Sára Šrámková

Hráčka hrající v obraně, přes kterou neprojde žádný soupeř, a právě defenzivní činnost patří mezi její nejsilnější stránky. Tichá a plachá holka s velkou chutí hrát fotbal. Jak se říká: „Když jde do tuhého, umí zabrat.“ Má radost z každé podařené akce a vyhraného souboje.

U13

Adéla Chodurová

Silná, rychlonohá stoperka. Kapitánka týmu, která zodpovědně vede obrannou linii. Svojí pracovitostí a bojovností jde spoluhráčkám vždy příkladem. Pokud bude nadále na sobě tvrdě pracovat, může to jednou dotáhnout ve fotbalové kariéře daleko.

Markéta Jančářová

Velmi nadějná hráčka, kterou zdobí vynikající technika a výborné fotbalové myšlení. Hraje na pozici střední záložnice, odkud svojí chytrostí a kreativitou zásobuje spoluhráčky finálními přihrávkami. Zároveň je statisticky nejlepší střelkyní svého týmu.

U15:

Viktorie Stašková

Mezi její přednosti patří výborné zákroky v brance. To, co někdy vypadá jako jasný gól, dokáže ještě vytěsnit mimo branku. Potřeba je ovšem zapracovat na rozehrávce a na spolupráci s obránkyněmi.

 Vendula Polášková

Kapitánka týmu, která jde příkladem všem. Na hřišti je neunavitelná, nikdy se nevzdává a bojuje až do poslední vteřiny. I díky tomu si letos mohla vyzkoušet obléci si reprezentační dres a určitě to nebylo naposled.

 Klára Bangová

Klárka k nám jezdí ze Slavkova u Brna. Ve své roli krajní obránkyně udělala velký pokrok. Je důsledná v trénincích i zápasech a je u ní vidět touha každým dnem se zlepšovat.

U18:

Kateřina Šperová

„Špery“ je hráčka dorazového ročníku 2001, nastupuje většinou na pozici stoperky. Během podzimní části sezóny nastupovala i za tým žen v základní sestavě a je i součástí reprezentační „19ky“. V kabině patří Katka mezi lídry, na hřišti pak vyniká důrazem v osobních soubojích a přehledem ve hře. Pokud zapracuje na rozehrávce na delší vzdálenost a bude více řídit tým před sebou, bude pro tým ještě platnější.

Terezie Ohlídalová

Terka přezdívaná „Terína“ je skvěle technicky vybavenou hráčkou, z pozice stoperky tuhle svoji přednost využívá k přesné a adresné rozehrávce jak na kratší, tak na delší vzdálenost. Během podzimní části sezóny se vypracovala v jednu z klíčových hráček v defenzívě a nakoukla i do reprezentace U17. I přes svůj relativně mladý věk (ročník 2003) působí na hřišti sebevědomě, což v některých situacích těžce nese nervová soustava trenérůJ

Andrea Holá

Další hráčka ročníku 2003. „Andy“ patří k nejkreativnějším hráčkám nejen našeho týmu, ale i v rámci celé republiky v mládežnických kategoriích. Mezi její přednosti patří jednoznačně fyzický fond, dokáže hrát po celý zápas ve vysokém tempu, s míčem u nohy dokáže v rychlosti obejít několik hráček a svoji akci zakončit nezištnou přihrávkou na své spoluhráčky do vyložené šance. Věříme, že se po zranění kolene dokáže co nejrychleji vrátit do formy jako před zraněním a bude v jarní části sezóny patřit k tahounkám týmu.

ŽENY:

Barbora Růžičková

Bára patří k oporám ženského týmu a stalým členkám České reprezentace. Vzhledem ke své výšce nepatří k nejvyšším brankářkám v lize, což dohání rychlostí a skvělým výběrem místa. Pokud se k tomu přidá i její dobrý reflex, přivádí soupeřky k zoufalství. Letos nás podržela v nejednom zápase a díky svému pozitivnímu přístupu, velké píli na trénincích a poctivosti patří k lídrům našeho týmu. Z pozice zástupkyně kapitánky řídí perfektně obranu a vyniká kvalitní hrou nohou. Pokud zlepší rozhodování, trpělivost a odhodlání, posune se ještě o úroveň výš.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

SO 17. 1. 16:00 1. FCS WU18 - Slovan Bratislava WU19

sraz: 15:00

hřiště: Širůch - UMT

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

-U - 9

 

 

 

PARTNEŘI