WU18: Třenčín ženy - 1. FC Slovácko 1:8 (1:3)

WU18: Třenčín ženy - 1. FC Slovácko  1:8 (1:3)

TRENČÍN ŽENY - 1. FC SLOVÁCKO WU18  1:8 (1:3)

Branky: Illéšová 3x, Polášková 3x, Jonášová a Šperová

Sestava: Fojtíková - Ježková, Jordánková, Stavjaníková, Ceremungová - Špérová, Jonášová, Korvasová - Polášková (Škrabalová K.), Illešová, Škrabalová C.

Holky vstoupily do utkání aktivně a od první minuty soupeře uzamkly na jejich polovině hřiště. Skóre mohla otevřít v 5.minutě Sára Illešová, která se ocitla sama před golmankou, ale ani na dvakrát ji překonat nedokázala. Ve 14.minutě se po křídle uvolnila Irma Ceremungová, ale její pokus opět zlikvidovala pozorná golmanka a následnou dorážku Aneta Polášková namířila do tyčky. V 16.minutě soupeř poprvé vyzkoušel střelou pozornost naší Niky v brance, ale ta byla na svém místě. V 28.minutě našla Katka Šperová na křídle Jolču Ježkovou, která z křídla odcentrovala míč do malého vápna a odražený míč uklidila Polášková do brány. 1:0. V 32.minutě po křídle utekla opět Ježková, ale golmanka byla opět připravena. Ve 34.minutě jsme pozapomněly na nabíhající křídlo, které našlo před bránou pěkně svoji spoluhráčku a bylo vyrovnáno. 1:1. V 38.minutě jsme šli opět do vedení, když špatnou rozehrávku v obraně zachytila Denča Jonášová a bylo to 2:1. V samotném závěru poločasu k bráně postupující Poláškovou zastavil soupeř nedovoleně. Následný pokutový kop proměnila Illešová. Poločas tak skončil 3:1

Do druhého poločasu soupeř poslal obměněnou sestavu a naše převaha byla ještě citelnější.  Ve 42.minutě se odražený míč dostal na hranici šestnáctky ke Špérové a bylo to 4:1. V 48.minutě našla Ceremungová dobře postavenou Poláškovou a bylo to 5:1. V 52.minutě se do brejku za obranu dostala Illešová a zvýšila na 6:1. V 58.minutě Polášková po centru dovršila hattrick - 7:1 a pozadu s hattrickem nezůstala ani Illešová, která byla v 60. minutě důrazná při napadání soupeře a stanovila konečný výsledek na 8:1.