V dalším ligovém kole jsme zajížděli na půdu vedoucího týmu soutěže. Do utkání jsme vstoupili výborně, byly jsme aktivní, k soupeři rychle přistupovali, jen nepřesnostmi ve finální fázi jsme se připravovali o větší šance. Ve 4. minutě jsme se dočkali vedoucí branky – po rychlé akci po straně a centru před bránu míč vyplaval ke z druhé vlny dobíhající Katce Furikové a ta doklepla míč do odkryté sítě. Poté se hra odehrávala mezi vápny, Sparta však získavala převahu díky důrazu v osobních soubojích, do vyložených šancí se však nedostávala, hrozila spíše střelami ze střední vzdálenosti. Bohužel ve 23.minutě přišel první okamžik, kdy jsme Spartě darovali gól – při naší rozehrávce jsme nahráli soupeři přímo do vyložené šnce a ten šancí nepohrdl a vyrovnal. Holky to nepoložilo a měly nachystanou rychlou odpověď – Andrea Holá si ve středu hřiště přes hlavu obhodila soupeřku a vyslala do šance Poláškovou a ta rozvlnila siť za domácí Pučovou a dostala nás opět do vedení. Do poločasu jsme už soupeře udrželi na uzdě a poločas vyhráli 2:1.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme pozorně bránit, a soupeře budeme ohrožovat z rychlých protiútoků. Sparta sice měla mírně navrch, hrála jednoduchý fotbal plný soubojů a míčů do vápna, ale až na 2 situace, kdy jednou zakročila v brance Kája a podruhé, když šla střela nad, tak jsme soupeře do vyložených šancí nepouštěli. Pak však přišla 67. minuta a okamžik, kdy jsme soupeřovi darovali vyrovnání opět jako na podnose a ten nezaváhal a srovnal. Tento moment na holkách bohužel zanechal stopy a soupeři se podařilo skóre otočit – po centru ze strany jsme nebyli dostatečně důrazní a míč proskákal až k soupeřce a ta ho uklidila do brány, to běžela 71.minuta. Do konce zápasu i přes nějaké náznaky se nám vyrovnat už nepodařilo.