WU18: Slavia Praha/Horní Heršpice – 1. FCS

10. kolo dorostenek

Branky: Illéšová, Pěčková, Muláková

Sestava: Fojtíková – Chybíková (41. Ježková), Ohlídalová, Horáková, Ceremugová (70. Hanáčková) – Tomečková (65. Jonášová), Illéšová, Furiková – Pěčková (56. Muláková), Polášková, Žufánková

Úvod zápasu holky nezachytily a bohužel soupeř svoji mírnou převahu dokázal zúročit ve dvoubrankové vedení, nutno však říct, že jsme mu k tomu napomohli lehkými chybami a lehkovážností, i proto to bylo z našeho pohledu ve 12. minutě 0:2. Poté se holky vzpamatovaly a dokázaly srovnat brankami Illéšové a Pěčkové. Bohužel v době, kdy to vypadalo, že skóre nakloníme na naši stranu, jsme udělali hned několik chyb při bránění a soupeř toho dokázal využít a opět odskočil do vedení. Tak skončil i první poločas.
Ve druhém poločase jsme měli velkou územní převahu, avšak bez gólového efektu. Naopak soupeř udeřil hned z první vážnější šance a bylo to o 2 branky. Naše územní převaha pokračovala a holky se dočkaly kontaktní branky z kopačky Mulákové, která doklepla míč do odkryté branky – 4:3. To běžela 67. minuta. Bohužel hned po rozehrání přišel dlouhý míč za naši obranu, při kterém byla domácí útočnice rychlejší a šikovnější a přehodila naši brankářku. Do konce zápasu se už nic nezměnilo.

8. kolo dorostenek

Lokomotiva Horní Heršpice – 1. FC Slovácko 7:3 (4:1)

Branky: Polášková 2x, Illéšová

Branky: Škrabalová – Ježková (63. Jordánková), Šperová, Horáková, Ceremugová (63. Stavjaníková) – Tomečková (69. Hanáčková), Furiková (52. Muláková), Illéšová – Pěčková (52. Škanderová), Polášková (69. Chybíková), Žufánková

V posledním zápase podzimu jsme zajížděli na hřiště Heršpic, kde jsme chtěli odčinit výsledkově nepovedený zápas na Slavii. Bohužel start do zápasu nám hrubě nevyšel a po 20ti minutách to bylo 4:0 pro domácí, když domácí prakticky z každé střely skórovaly. Holky se však nevzdaly a snížily zásluhou Poláškové, i dál měly šance, nastřelily tyčku i břevno, několik závarů, které volaly po gólu, bohužel štěstí se k nim nepřiklonilo a do kabin šly spokojenější domácí za stavu 4:1. Druhý poločas byl vyrovnaný, dlouho bez šancí. Jako první se trefily opět domácí, na 5:3 následně snížily znovu Polášková a pak Illéšová. To však bylo z naší strany všechno. V nastavení pak domácí přidaly do otevřené obrany ještě 2 branky.
I přesto že holky makaly, dřely, tak to bohužel nestačilo a výsledek je hodně krutý. Teď nás čekají 3 týdny tréninku a pak pauza, tak, aby holky byly odpočaté na začátek zimní přípravy, která holkám začne začátkem ledna.

NE 20.1. 2019 13:00 1.FCS - ŠK Slovan Bratislava
sraz: 11:45 Širůch
hřiště: Širůch - umělá tráva

NE 20.1. 15:00 1.FCS WU 18 - ŠK Slovan Bratislava WU18
sraz: 15:00 Širůch