WU18: 1. FCS - Myjava WU19/Austria VídeňWU18: 1. FCS - Myjava WU19/Austria Vídeň

1. FCS WU18 - Myjava WU19  4:1 (2:0)

Branky: Murnyk 2x, Nováková, Jonášová

Hrály: Škrabalová K., Žufánková, Jordánková, Polášková V., Ceremugová, Tomečková, Jonášová, Nováková, Polášková A., Murnyk, Labuťová

V posledním týdnu nás čekaly 2 zápasy - prvním byl zápas proti dorostenkám Myjavy v rámci soustředění v Horním Němčí. V zápase jsme byli od začátku lepším týmem, soupeř se jen těžko dostával k nějakému kloudnému zakončení, aktivním bráněním jsme soupeře nutili k chybám a těžily z rychlých protiůtoků. Po jednom z nich se v malém vápně prosadila Murnyk. Zanedouho na 2:0 zvýšila Jonášová, když obešla i brankářku a střílela do prázdné brány. O 3 branky to bylo po rychlé akci z levé strany, když se po centru Ceremugové trefila podruhé v zápase trefila Murnyk. Čtvrtou branku přidala Nováková, která se prosadila střelou zpoza vápna. Soueř se k vážnejšímu ohrožení dostal až na konci zápasu a po naší hrubce korigoval na konečných 1:4.

 

1. FCS WU18 - Austria Vídeň "B"  3:2 (2:1)

Branky: Polášková A., Ceremugová, Nováková

Hrály: Škrabalová K., Žufánková, Jordánková, Ježková, Hanáčková, Tomečková, Jonášová, Nováková, Polášková A.,Murnyk, Střížová, Ceremugová, Labuťová, Korvasová

V generálce na ligu, která startuje už 17. srpna jsme opět v Horním Němčí nastoupili proti rezervnímu týmu Austrie Vídeň. Zápas poznamenalo velké vedro, oběma soupeřům rychle docházely síly a na kvalitě a tempu hry to bylo znát. My jsme se sice ujali vedení po centru Ceremugové, kdy se prosadila Polášková. Soupeř zanedlouho srovnal. Do vedení nás dostala Ceremugová, která se prosadila po rohovém kopu. Na rozdíl 2 branek zvýšila Nováková po přihrávce Žufánkové. Zápas jsme si zbytečně zdramatizovali, když jsme čekali, že bude odpískán ofsajd, ten se však nepískal a soupeř toho využil ke skórování a upravil na konečných 2:3.

Zápasy jsme výsledkově zvládli, hlavně v zápase s Myjavou jsme hráli aktivní fotbal s rychlým přechodem do protiútoku, což soupeři dělalo problémy. Těch šancí bylo ještě daleko více a skóre mohlo být mnohem výraznější, v koncovce jsme však často řešili situace zbrkle a nepřesně. Zápas s Austrií zaostával jak v tempu, tak v kvalitě naší hry, holky působily unaveným dojmem, často ztrácely míče i v jednoduchých situacích a získat míče zpět je stálo síly navíc. Přesto však zvítězily zaslouženě.

Za týden nás čeká na hřišti v Kněžpoli první ligový zápas proti Teplicím, a to v sobotu 17. 8. v 16 hodin.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

SO 17. 1. 16:00 1. FCS WU18 - Slovan Bratislava WU19

sraz: 15:00

hřiště: Širůch - UMT

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

-U - 9

 

 

 

PARTNEŘI