WU15: Morkovice - 1.FC Slovácko 1:0 po pen.WU15: Morkovice - 1.FC Slovácko 1:0 po pen.

6. kolo - Krajská soutěž sk.B

Morkovice - 1. FC Slovácko 1:0 po pen.

Sestava: Stašková, Škrabalová, Baštincová, Mrázková, Chodurová A., Sekaninová, Korvasová, Jančářová, Mertová, Chodurová K., Rajsiglová, Havrlantová, Batoušková, Kopčilová, Kovářová

 

V neděli nás čekalo opět utkání krajské soutěže žáků, tentokrát s vedoucím týmem z Morkovic. Hrálo se na umělé trávě v Morkovicích. Do utkání jsme vstoupili aktivněji a drželi míč, ale naše akce končili u velkého vápna soupeře. Do zakončení jsme se dostávali pouze střelami ze střední vzdálenosti. Soupeř si největší šanci vytvořil přímo z rohu, když centr z brankové čáry vyhlavičkovala Jančářová. Soupeř hrál nakopávané míče, ale naše obrana si s tím poradila. Holky se snažili kombinovat, ale umělka byla moc rychlá, tak nám nevycházely průnikové přihrávky do křídel. 

Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší. Opět jsme více drželi míče a vypracovali si nějaké šance, ale žádná 100% to nebyla. Soupeř měl nějaké náznaky šancí, ale nic vážného. A tak zápas dospěl do penaltového rozstřelu. Tentokrát se radoval soupeř, protože se nám podařilo proměnit pouze jednu penaltu z pěti.

 

Hodnocení trenéra:

Bojovné utkání na menším hřišti a umělém povrchu. Holky ukázaly, že se můžeme rovnat i prvnímu týmu tabulky. Zápas byl o jednom gólu, ale ten se nám bohužel nepodařilo vstřelit. 

 

Trenér: Lukáš Smrčka


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

SO 17. 1. 16:00 1. FCS WU18 - Slovan Bratislava WU19

sraz: 15:00

hřiště: Širůch - UMT

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

-U - 9

 

 

 

PARTNEŘI