WU15: Líšeň - 1. FC Slovácko 2:0 (2:0)WU15: Líšeň - 1. FC Slovácko 2:0 (2:0)

LÍŠEŇ - 1. FC SlOVÁCKO  2:0 (2:0)

Sestava: Stašková, Pastyříková, Polášková, Labuťová, Chodurová, Korvasová, Kopčilová, Gálová, Škrabalová, Batoušková, Havrlantová, Jančářová, Mertová

Tento víkend odstartovala také liga žákyň. Bohužel naše děvčata do ní nevkročila správnou nohou. Holky do zápasu vstoupily velmi vlažně, všude byly pozdě, míč jim od kopaček uskakoval. Soupeř několikrát zahrozil z rychlých protiútoků, v koncovce se však neprosadil. Bohužel ani tohle holky neprobralo, a tak přišel zákonitý trest. Po zmatcích při naší rozehrávce se soupeř zmocnil míče u naše vápna a útočnice, aniž by byla atakována, rozvlnila míč poprvé. Do poločasu domácí skórovaly ještě jednou, téměř z identické situace, když jsme zaváhali při naší rozehrávce. 

Do druhého poločasu se obraz hry trochu změnil, my jsme se dostávali častěji do vyloženějších šancí, ale do rozjetého vlaku se těžko nasedá. Odklonilo se od nás v některých momentech i štěstí a marně jsme se snažili o kontaktní branku, která bohužel nepřišla, a tak jsme první zápas ligového jara nezvládli. 

Věřím, že tento zápas poslouží holkám jako poučení do zápasů následujících, protože úspěch nepřijde sám od sebe.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

SO 17. 1. 16:00 1. FCS WU18 - Slovan Bratislava WU19

sraz: 15:00

hřiště: Širůch - UMT

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

-U - 9

 

 

 

PARTNEŘI