10. kolo - Krajská soutěž sk.B

Hluk - 1. FC Slovácko 0:3 (0:0)

Sestava: Stašková, Kopčilová, Baštincová, Mrázková, Chodurová A., Sekaninová, Jančářová, Mertová, Chodurová K., Rajsiglová, Škrabalová, Polášková, Batoušková

Branky: 40. Škrabalová, 51. Polášková, 56. Polášková

Poslední podzimní kolo jsme odehráli v Hluku. Utkání doprovázel déšť a to se projevovalo především v prvním poločase na naší práci s míčem a kombinaci. I tak jsme byli jasně lepším týmem, ale naše kombinace končili většinou na hranici velkého vápna. Dvakrát se nám podařilo dostat se do šance, ale bohužel jsme je neproměnili.

Druhý poločas byl kombinačně lepší. Hrálo se také víceméně na polovině soupeře, ale tentokrát se nám podařilo skórovat. Ve 40. minutě Jančářová průnikovou přihrávkou poslala do samostatného úniku Škrabalovou a ta se střelou na přední tyčku nemýlila, 0:1. V 51. minutě jsme zahrávali standartní situaci ze 40m, k míči se postavila Polášková a zavěsila přímo pod břevno. Stejnou situaci si zopakovala o 5 minut později, ale tentokrát pouze z 25m, 0:3. Zbytek utkání se stále dohrával pod naší taktovkou, soupeři jsme za celý zápas prakticky nic vážnějšího nedovolili.

Hodnocení trenéra:

V tomto utkání jsme opět ukázali, že jsme v kombinační hře na dobré úrovni. V soutěži proti klukům je dobrá kombinace základ, protože kluci jsou již lépe silově a rychlostně vybaveni.

Pokud bych měl shrnout celou podzimní část této soutěže, tak od prvního kola v Mařaticích holky udělaly hodně velký posun. Za celý podzim jsem pouze jednou prohráli a to až po penaltovém rozstřelu v Morkovicích. Obdrželi jsme pouze 10 branek, což je nejméně ze všech týmů, nám se naopak podařilo vstřelit 28 branek a jsme v této statistice třetí. V přípravě máme před sebou spoustu práce, abychom v jarní části navázali na naši hru z podzimu.

Trenér: Lukáš Smrčka