WU15: 1. FC Slovácko - SK Líšeň 6:0 (2:0)

3. kolo - 1. Liga starších žákyň

1. FC Slovácko - SK Líšeň 6:0 (2:0)

Sestava: Stašková, Baštincová, Mrázková, Chodurová A., Jančářová, Mertová, Kovářová, Polášková, Havrlantová, Batoušková, Chodurová K., Rajsiglová, Šrámková, Chlachulová

Branky: 16., 43., 57., 70. Batoušková, 32. Mrázková, 68. Chodurová A.

Ve 3. kole ligy žákyň jsme se konečně představili na domácí půdě. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a zatlačili soupeře na jeho polovinu. Do vedení jsme se dostali ve 12. minutě, když Batoušková zatáhla míč po pravém křídle a přehodila na zadní tyčku brankářku hostí, 1:0. Byli jsme jasně lepším týmem a byla jen otázka času, kdy přidáme další branky. Ve 32. minutě se po rohovém kopu prosadila z malého vápna Mrázková, 2:0.

Druhý poločas byl gólově z naší strany lepší. Již ve 43. minutě přidala svou druhou branku Batoušková a 57. minutě završila hattrick. V 68. minutě to již bylo 5:0, když se prosadila Adéla Chodurová. Poslední slovo měla opět Batoušková, která v 70. minutě přidala svou čtvrtou branku v utkání a uzavřela tak skóre na 6:0 pro Slovácko.

Hodnocení trenéra:

Toto utkání jsme zvládli výborně, soupeře jsme v podstatě nepustili do zakončení. Většina holek pracovala na 100% a odehrála výborné utkání. I když je fotbal týmový sport, rád bych vyzvidhl výkon dvou hráček v tomto utkání. Janči Batouškové, která byla téměř všude, neustále chtěla míč a podařilo se jí vstřelit 4 branky a také výkon Sáry Šrámková, hráčka ročníku 2008, odehrála první utkání za starší žákyně a na levé obraně si vedle výborně.

Trenér: Lukáš Smrčka

NE 13. 10. 13:00  1. FCS - FK Pardubice

sraz: 11:45 Kněžpole

hřiště: Kněžpole

NE  13. 10. 15:30  1.FC Slovácko - FK Pardubice

sraz: 14:15 Kněžpole

SO 19. 10. 09:30 1.FCS WU15 - Mařatice

sraz: 8:30 Sady