WU15: 1.FC Slovácko - FC Vítkovice 4:0 (1:0)

5. kolo - 1. Liga starších žákyň

1. FC Slovácko - FC Vítkovice 4:0 (1:0)

Sestava: Stašková, Kopčilová, Baštincová, Mrázková, Chodurová A., Sekaninová, Jančářová, Mertová, Chodurová K., Rajsiglová, Kusáková, Dubská, Polášková, Havrlantová, Batoušková

Branky: 10. Jančářová, 45. Batoušková, 63. Jančářová, 80. Jančářová

Další ligové okolo a domácí odveta proti Vítkovicím. Hned od začátku jsme více drželi míč a snažili se o ohrožení branky. V 10. minutě Jančářová vystihla rozehrávku soupeře a s přehledem otevřela skóre, 1:0. Dále jsme byli lepším týmem a vytvářeli si další šance ke skórování, jednou jsme také nastřelili břevno. Soupeř měl v prvním poločase jednu šanci, když nastřelil břevno, a to z přímého kopu.

Druhý poločas byl podle mého pohledu slabší, i když se nám podařilo vstřelit 3 branky. Soupeři jsme darovali více prostoru a ten se tím pádem více dostával na naši polovinu. Byli jsme to ale my, kdo opět vstřelil branku, Jančářová přihrávkou před bránu našla volnou Batouškovou, 2:0. Soupeř se také dostal do zakončení, ale bylo nepřesné. V 63. minutě Jančářová přidala svou druhou branku, když si na velkém vápně narazila míč s Batouškovou a zakončila střelou k tyči, 3:0. V úplným závěru jsme po chybné rozehrávce soupeře přidali čtvrtou branku, Jančářová završila svůj hattrick, 4:0.

Hodnocení trenéra:

V některých situacích necháváme soupeři příliš mnoho prostoru a dostává se tak z výhody do nevýhody. Ale celkový vývoj naší hry, kterou se chceme prezentovat, má správný směr a pravidelným tréninkem zapracujeme na věcech, které nám dělají problémy. Holky odehrály dobré utkání a zaslouženě zvítězily.

Trenér: Lukáš Smrčka

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMT

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT

SO 23. 11. 08:30 PRAGA CUP