WU15: 1. FC Slovácko - Dolní Němčí 7:2 (2:2)

5. kolo - Krajská soutěž sk.B

1. FC Slovácko - Dolní Němčí 7:2 (2:2)

Sestava: Stašková, Škrabalová, Baštincová, Mrázková, Chodurová A., Sekaninová, Korvasová, Jančářová, Mertová, Chodurová K., Rajsiglová, Šrámková, Ivanová, Havrlantová, Batoušková, Polášková

Branky: 9., 47., 49. Jančářová, 18. Chodurová A., 53. Batoušková, 59. Sekaninová, 65. Korvasová

V neděli nás čekalo opět utkání krajské soutěže žáků. Bylo to již 5. utkání během 11 dní, ale žádná únava na hráčkách nebyla znát. V 9. minutě se do samostatného úniku dostala Jančářova a s přehledem proměnila, 1:0. V 18. minutě se po krásném rohu trefila Adéla Chodurová a bylo to již 2:0. Poté se hra více vyrovnala a ve 26. minutě se, po naší špatné přihrávce do středu pole, soupeř zmocnil míče a snížil na 2:1. Těsně před poločasem soupeř pěknou brankou vyrovnal na 2:2.

Druhá půle byla gólově již pouze v naší režii, i když soupeř měl pár příležitosti ke skórování, ale Stašková v brance předvedla dobré zákroky. Do vedení jsme se dostali ve 47. minutě, kdy svou druhou branku přidala Jančářová. Hned za dvě minuty Jančářová završila hattrick a bylo to již 4:2. Do konce utkání se ještě v 53. minutě prosadila Batoušková a 59. minutě Sekaninová a  65. minutě Korvasová.

Hodnocení trenéra:

Soupeř hrál na dlouhé nakopávané míče a hodně spoléhal na individuální průniky a to nám občas dělá problémy. Jsem rád, že holky nepoložila vyrovnávací branka těsně před koncem prvního poločasu. Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší a skóre druhého poločasu 5:0 mluví za vše.

Trenér: Lukáš Smrčka

NE 13. 10. 13:00  1. FCS - FK Pardubice

sraz: 11:45 Kněžpole

hřiště: Kněžpole

NE  13. 10. 15:30  1.FC Slovácko - FK Pardubice

sraz: 14:15 Kněžpole

SO 19. 10. 09:30 1.FCS WU15 - Mařatice

sraz: 8:30 Sady