WU13: 1.FCS – FC Vítkovice/Napajedla

Hrály: Hynčicová, Mrázková, Chodurová A., Dočkalová, Chodurová K., Jančářová, Mertová, Zaděláková, Bílová, Kusáková

Další zápas 1.ligy žákyň nás čekal ve Vítkovicích.

Prvních 5. minut patřilo soupeři, který nás už v 6. minutě potrestal gólem, kdy si naše obrana nepohlídala zabíhající hráčku. Ovšem zbylý čas do poločasu patřil holkám Slovácka. Soupeře jsme tlačily, měly dobré střelecké příležitosti, ale gól ne a ne padnout. Do poločasu se tedy výsledek nezměnil.

V druhém poločase se hra více vyrovnala. Šance na vstřelení branky byly na obou stranách. Holky Slovácka měly mnoho dobrých příležitostí jak překonat brankářku domácích, to se jim ale jednou nepovedlo. Soupeř nám nakonec v 59.minutě přidal branku na konečných 2:0.

Holky bych chtěla pochválit za bojovný výkon a předvedenou hru.

Napajedla – 1.FC Slovácko 3:2p (0:2)

Branky: Jančářová, Polášková

Hrály: Hynčicová,Kusáková, Chodurová A., Dočkalová, Chodurová K., Jančářová, Mertová, Zaděláková, Polášková

Další kolo krajské soutěže patřilo zápasu s Napajedly.

První poločas měly na kopačkách míč spíše holky ze Slovácka, které se postupnou kombinací několikrát dostaly až před brankou soupeře. Příležitostí na vstřelení branky měly několik, 4x netrefily prázdnou branku. Gól přišel ve 14. minutě, kdy se střelou prosadila Polášková. Poté pokračovalo spalování šancí, které v 29. minutě prolomila krásnou střelou Jančářová. Poločas tedy skončil 2:0 ve prospěch holek Slovácka.

Ve druhém poločase jsme chtěly vstřelit více branek abychom se uklidnily. To se ovšem nevedlo, opět jsme zahazovaly dobré příležitosti ke vstřelení branky. Potrestání našich neproměněných bylo velice kruté. Soupeři se podařilo srovnat utkání v posledních čtyřech minutách. Takže přišly na řadu penalty, ve kterých byl úspěšnější soupeř z Napajedel.

NE 20.1. 2019 13:00 1.FCS - ŠK Slovan Bratislava
sraz: 11:45 Širůch
hřiště: Širůch - umělá tráva

NE 20.1. 15:00 1.FCS WU 18 - ŠK Slovan Bratislava WU18
sraz: 15:00 Širůch