WU11+WU9: Hodnocení přípravy a zápasůWU11+WU9: Hodnocení přípravy a zápasů

Hodnocení přípravy a zápasy přípravky

Tréninky jak starší, tak mladší přípravce odstartovaly na začátku srpna, přesněji 5. srpna 2019. Samotné tréninky probíhaly 2 krát týdně, a to v pondělí a ve středu. Hlavním cílem v první řadě však bylo přivést do Slovácka co nejvíce holek z okolních vesnic a měst, o kterých jsme věděli, že hrají fotbal. Tento cíl jsme splnili na jedničku. Tréninky probíhaly pravidelně za velké účasti a holky trénovaly s velkým nasazením a chutí.

V září nám odstartovaly i první mistrovské zápasy, kdy jsme jen za měsíc září odehráli 7 mistrovských utkání a nutno podotknout, že se s tím holky popraly velice dobře.

V prvních zápasech šla ještě vidět lehká nesehranost a určité nedostatky, ale každým zápasem jsme je postupně odbourávali a holky šly hlavně po individuální a technické stránce hodně nahoru. Přispěl tomu i ten fakt, že jsme nemuseli bojovat s nedostatkem hráček, jako tomu bylo dříve.

Zápasy měly velmi týmový duch, kdy hráčky makaly jedna za druhou, povzbuzovaly se a za každou cenu a chtěly každý zápas dotáhnout do vítězného konce. Projevilo se to taky na výsledcích, kdy ze 7 zápasů jsme více jak polovinu zvládli i co se týká výsledků a holky si v některých zápasech i s chutí zastřílely. Chtěla bych vzpomenout zápas starší přípravky v Hradčovicích, kdy holky hrály s velkým nasazením, velice dobře kombinovaly a soupeře až na nějaké výjimky nepustily prakticky k žádné větší akci. U mladší přípravky bych chtěla v první řadě poděkovat panu Bilíkovi, za pomoc při koučování v zápasech, kdy mi tímto usnadnil velkou práci. Hráčky si na něho zvykly a velmi si ho oblíbily. Pod jeho vedením se hráčky lepší zápas od zápasu a panuje zde velmi dobrá nálada a týmový duch.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

ST 12. 2.  18:00  1. FCS - Slovan Bratislava

hřiště: UMT - Luhačovice

odjezd: 

 U - 18

22. 2. 12:00 Hradec Králové WU18 - 1. FCS WU18

hřiště: UMT Slavia Hradec Králové

sraz: 11:00 Hradec Králové, Víta Nejedlého 1216/2

odjezd: 6:30 Širůch

 

 

 U - 15

ČT 20.2. 15:30 1. FC Slovácko WU15 - Spartak Myjava WU15

hřiště: Brumov-Bylnice

NE 23.2. 14:30 1. FC Slovácko WU15 - Val.Klobouky-Brumov U15

hřiště: Brumov-Bylnice

 U - 13


U - 11

 

 U - 9

NE 23. 2. 2020 8:00 - 14:00 Turnaj Staré Město

Hřiště: Hala Širůch Staré Město

 

PARTNEŘI