Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko 0:1 (0:1)Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko 0:1 (0:1)

10. kolo ligy žen

Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko 0:1 (0:1)

Branka: 3. Klímová

Sestava: Růžičková - Stařinská, Šperová, Klímová, Sedlačíková - Bieliková, Krejčířová, Příkaská - Strožová (89. Waltrová), Psotková (84. Illéšová), Pěčková (79. Molková)

Holky ze Slovácka nastoupily v sobotním podvečeru na hřišti Viktorie Plzeň. Úvod utkání byl pro hostující tým doslova výborný. Holky ze Slovácka domácí tým zaskočily svou aktivitou. Během prvních třech minut si vytvořily dvě stoprocentní brankové příležitosti, ktreré však nedokázaly využít. V první se ocitla Psotková, ovšem brankářku domácích nepřekonala. V zápětí měla podobnou příležitost Příkaská, které domácí brankářka střelu vytěsnila na rohový kop, ze kterého se nakonec Slovácko mohlo radovat po hlavičce Klímové. V dalších minutách prvního poločasu bylo nebezpečnější Slovácko, ale další příležitosti už nevyužilo. Po změně stran byla hra vyrovnaná jen v prvních deseti minutách. V dalším průběhu utkání byly lepším týmem hráčky Plzně. Převaha Plzně byla výrazná. Přesto se Slovácku podařilo vedení udržet a po výborném prvním poločasu a velké bojovnosti v poločasu druhém si z Plzně odváží tři body za výhru 0:1.
 
Hodnocení trenéra:
 
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a je škoda, že jsme nedokázali využít více našich příležitostí. Holky dokázaly měnit rytmus hry a dokázaly správně vyhodnotit herní situace. Ve druhém poločase nás domácí tým zatlačíl. Velká bojovnost a nasazení všech hráček bylo velké plus našeho týmu a proto holky utkání vzládly za tři body.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

SO 10. 10. 13:00 SK Slavia Praha WU18 - 1. FCS WU18 

sraz: 12:00

odjezd: 7:00

hřiště: Hornoměcholupská 564/105, Praha 10

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

-U - 9

 

 

 

PARTNEŘI