SV Neulengbach - 1. FC Slovácko 2:0 (1:0)SV Neulengbach - 1. FC Slovácko  2:0 (1:0)

SV Neulengbach : 1. FC SLOVÁCKO  2:0 (1:0)

Sestava: Růžičková – Stařinská, Krejčířová, Špérová, Janků  – Šenkeříková (65’ Žufánková), Janíková (60’ Psotková), Příkaská – Molková, Waltrová, Strožová (55’ Pěčková),

K dalšímu přípravnému utkání jsme zajížděli do Rakouska, kde nás hostily hráčky SV Neulengbach. Začátek utkání byl vyrovnaný bez větších brankových příležitostí. Holky se snažily kombinovat, ale jejich akce troskotaly na důrazně hrajícím domácím týmu. V 18’ minutě utkání jsme udělali hrubou individuální chybu při rozehrávce a doslova jsme domácím darovali gól na 1:0. Obdržený gól holky srazil dolů, a naopak domácí tým začal být aktivnější. Holkám pak trvalo několik minut, než se dostaly zpět do utkání. Přesto ještě do poločasu mohlo být srovnáno, ale vyložené šance zůstaly nevyužity.

Hra v druhém poločase byla vyrovnaná a odehrávala převážně ve středu hřiště. Holky jen stěží překonávaly domácí obranu, která svým důrazem a nasazením dělala holkám značné problémy. S přibývajícím časem si holky přesto vytvořily několik slibných gólových příležitostí, které se bohužel nepodařilo proměnit. Za neproměněné šance nás soupeř potrestal, když využil jednu z několika zbytečných chyb při naší rozehrávce a utkání tak skončilo 2:0 pro domácí tým SV Neulengbach.

Hodnocení trenéra:

Do utkání jsme vstoupili docela dobře, jenže utkání pak opět ovlivnila chyba při rozehrávce, po které jsme inkasovali. Po inkasovaném gólu jsme ztratili spoustu času, který jsme potřebovali na to, abychom se vrátili zpět do hry. Dalším problémem je neproměňování gólových příležitostí. Jestli jsem holky chválil v předešlém utkání, tak teď jim musím vytknout „vlažný“ způsob hry v určitých pasážích utkání, kdy pozdě přistupovaly k hráčkám domácího týmu. Musíme zapracovat na 100 % koncentraci po dobu celého utkání.

 

 


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

SO 17. 1. 16:00 1. FCS WU18 - Slovan Bratislava WU19

sraz: 15:00

hřiště: Širůch - UMT

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

-U - 9

 

 

 

PARTNEŘI