Sparta Praha - 1. FC Slovácko 12:0 (8:0)



Sparta Praha - 1. FC Slovácko 12:0 (8:0)

Sparta Praha - 1. FC Slovácko      12:0 (8:0)

Sestava: Bátkyová – Stařinská (46. Šperová), Duncan, Klímová, Janků – Siváková, Krejčířová, Šenkeříková – Molková, Psotková (69. Pěčková), Waltrová (77. Illéšová)

V prvním kole nadstavby jsme opět po 14 – ti dnech zajížděli na Strahov k zápasu proti pražské Spartě. Bohužel jsme nezachytili nástup do zápasu a inkasovali hned v 1. minutě, zanedlouho podruhé a v 9. minutě to bylo již o 3 branky a soupeř hrál, co potřeboval, my jsme nezachytávali náběhy soupeřových útočnic, domácí měly na všechno čas a tak se i nadále lehce dostávaly do šancí, které při své kvalitě a bohužel pro nás, dokázaly proměňovat. Skóre utěšeně narůstalo a zastavilo se až na hrozivých 0:8 v náš neprospěch.

Ve druhém poločase domácí již takový tlak a šance neměly, bohužel jsme však 2x inkasovali po rohových kopech. V soubojích jsme byli daleko nepříjemnější a důraznější, v obranné fázi důslednější a v útočné fázi jsme se dostali k několika zakončením, ale chybělo nám přesnější zakončení.

Zápas tak skončil vysokým vítězstvím domácích. Je třeba na tento zápas co nejrychleji zapomenout, za týden v neděli nás čeká souboj se třetím Libercem.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKA



ŽENY

SO 22. 3.  15:00  FK Pardubice - 1. FCS

hřiště: Pod Vinicí, ul. K Vinici 1901, Pardubie - tráva

odjezd: 9:30 Širůch

 



U - 18

15. 3. 15:30 1. FCS WU18 - Slavia Praha WU18

hřiště: UMT - širůch

sraz: 14:00 Širůch

 

18. 3. 12:00 FK Pardubice WU18 - 1. FCS WU18

hřiště: Letní stadion Pardubice, U stadionu - tráva

odjezd/sraz: 6:30/10:30

 

 

 

 



U - 15

12. 3. 16:30 ČSK Uh.Brod U15 - 1.FCS WU15

hřiště: Stadion Lapač - Uh. Brod

sraz: 15:40 Uh.Brod

15. 3. 11:00 1.FCS WU15 - Fastav Zlín ženy

hřiště: Širůch

sraz: 10:00 Širůch

 



U - 13

SO 14.3. Gazda cup

Hřiště: hala UH. Brod

Sraz: 7:50

NE 15.3. 12:00 turnaj na GUH

Hřiště: Hala GUH

Sraz: 11:45



U - 11

NE 15. 3. 2020 12:00 - 16:00 Turnaj Gazda Cup

Hřiště: Sportovní hala Spartak Uherský Brod



U - 9

NE 15. 3. 2020 8:00 - 12:00 Turnaj Gazda Cup

Hřiště: Sportovní hala Spartak Uherský Brod

 

 

PARTNEŘI