Slovan Liberec - 1. FC Slovácko 0:0 (0:0)

FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko 0:0 (0:0)

Sestava: Růžičková – Špérová (78’ Šenkeříková), Bieliková, Janků, Sedlačíková  – Janíková, Krejčířová, Příkaská (52’ Holá) – Strožová (66’ Waltrová), Sedlačíková (58’ Pěčková), Saager (58’ Psotková)

V dalším mistrovském utkání se Slovácko představilo na hřišti Slovanu Liberec. V úvodních dvaceti minutách se Slovácku dařilo. Holky byly aktivní, držely míč a dobře kombinovaly. Svou aktivitou si vytvořily I několik příležitostí, které však gólem neskončily. Jenže v dalším průběhu prvního poločasu se holkám přestala dařit kombinace. Hráčky Slovácka začaly ztrácet spoustu jednoduchých míčů a soupeřky z Liberce dostaly do hry. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště bez větších brankových příležitostí.

Druhý poločas začal stejně, tak jak končil ten první. Slovácko hrálo nepřesně a domácí tým hrozil brejky po ztrátách míče. Ofenzíva Slovácka nebyla pro domácí tým nebezpečná. Slovácko se k ohrožení brány Liberce dostalo jen při rohových kopech. Naopak hráčky Liberce mohly utkání v závěru rozhodnout. Slovácko svým výborným zákrokem podržela brankářka Růžičková a střela domácí hráčky skončila na břevně brány Slovácka. Utkání tak skončilo remízou 0:0.

Hodnocení trenéra:

Do dvacáté minuty vše vypadalo dobře a byl jsem přesvědčen, že tři body z Liberce odvezeme. Jenže pak jsme nepochopitelně začali ztrácet míče, které jsme mohli jednoduše uhrát a soupeřky jsme tak dostali do utkání. Hráli jsme zbrkle a hodně složitě. Chtělo to více klidu na míči, větší trpělivost při přechodu do útoku a více kolektivní hry.

NE 13. 10. 13:00  1. FCS - FK Pardubice

sraz: 11:45 Kněžpole

hřiště: Kněžpole

NE  13. 10. 15:30  1.FC Slovácko - FK Pardubice

sraz: 14:15 Kněžpole

SO 19. 10. 09:30 1.FCS WU15 - Mařatice

sraz: 8:30 Sady