NMŠK Bratislava - 1. FCS  0:7 (0:1)

NMŠK BRATISLAVA - 1. FC SLOVÁCKO   0:7 (0:1)

Branky: Psotková 2x, Janků, Krejčířová, Siváková, Bieliková, vlastní

Nastoupily: Růžičková - Stařinská, Duncan, Klímová, Janků - Bieliková, Krejčířová, Příkaská - Kim, Molková, Sedlačíková (Valášková, Siváková, Psotková, Malatová)

K poslednímu přípravnému zápasu před ligovým startem jsme zajížděly do Bratislavy. V prvním poločase naše hra postrádala přesnost a přímočarost, soupeřovu branku jsme ohrožovali spíše ze střední vzdálenosti, do vyložených šancí jsme se dostávali spíše sporadicky. Jedinou branku vstřelila střelou z hranice vápna Nela Krejčířová.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, díky lepšímu pohybu po ztrátě míče jsme míče získávali rychleji a blíže soupeřově brance, z čehož pak pramenily vyložené šance a skóre začalo narůstat. Na 2:0 zvýšila po pasu za obranu Kristýna Janků, další 2 branky přidala Kristýna Psotková - poprvé zakončila pohlednou akci na levém křídle, podruhé doklepla míč za záda brankářky po centru z pravé strany. Skóre zápasu pak střelami ze střední vzdálenosti uzavřely Laura Bieliková a Kristýna Siváková. Ve zbytku zápasu se už další šance neujaly a zápas tak skončil naším vysokým vítězstvím.

V sobotu přivítáme na širůchu v prvním jarním ligovém kole Hradec Králové od 12:30.

ST 12. 2.  18:00  1. FCS - Slovan Bratislava

hřiště: UMT - Luhačovice