FK Dukla Praha - 1. FC Slovácko 1:1 (1:1)FK Dukla Praha - 1. FC Slovácko 1:1 (1:1)

9. kolo ligy žen

FK Dukla Praha - 1. FC Slovácko  1:1 (1:1)

Branka: Strožová

Sestava: Růžičková - Stařinská, Bieliková, Klímová, Janků - Krejčířová, Příkaská, Illéšová (58. Psotková) - Waltrová (58. Molková), Strožová (71. Pěčková), Sedlačíková (80. Šenkeříková)

V dalším ligovém kole jsme zajížděli na pražskou Julisku, která je domovem pražské Dukly. Pohled na tabulku napovídal, že v případě vítězství bychom si upevnili postavení v první čtyřce. Začátek utkání patřil nám, dobře jsme kombinovali a soupeře jsme do ničeho vážnějšího nepouštěli, ani my jsme si však žádné vyložené šance nevytvářeli. Od 20. minuty se hra vyrovnala, a to hlavně díky nepřesnostem v naší hře, jednu z nich dokázal soupeř potrestat a dostal se tak ve 29. minutě do vedení. Nám se naštěstí podařilo do poločasu vyrovnat zásluhou Katky Strožové, která zakončila pohlednou akci. Druhý poločas moc fotbalové krásy nenabídl. Holkám nelze upřít snahu, ale na naše kopačky se s postupem času vkrádala čím dál větší nervozita a obava z výsledku, která nám svazovala nohy. Ve druhé půli jsme si vytvořili 2 nadějné příležitosti, ale ty jsme nevyužili a když ani soupeř své šance nevyužil, skončil zápas dělbou bodů.

Hodnocení trenéra:

Utkání se nám vůbec nepovedlo. Srážely nás chyby při rozehrávce. Po těchto chybách si holky přestaly věřit. V posledních dvaceti minutách se holky dostatečně nekoncentrovaly na hru a soupeřky nás přehrávaly. Možná až velká touha po vítězství nám uškodila. V dalším utkání musíme hrát více uvolněně a více si věřit. Musíme se více soustředit na kvalitu hry. 


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

SO 10. 10. 13:00 SK Slavia Praha WU18 - 1. FCS WU18 

sraz: 12:00

odjezd: 7:00

hřiště: Hornoměcholupská 564/105, Praha 10

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

-U - 9

 

 

 

PARTNEŘI