1. FCS WU18 - Kunovice žáci/dorost

1. FCS WU18 - Kunovice žáci/dorost      1:6 (0:2)

Branka: Andrea Holá

Nastoupily: Ježková, Horáková, Stavjaníková, Ceremugová - Tomečková, Holá, Muláková, Jonášová - Pěčková, Polášková, Škanderová, Žufánková

V neděli nastoupily naše juniorky proti klukům Kunovic. Díky chřipkám a zraněním bylo k dispozici pouze 12 hráček, které se se svým vyspělejším protivníkem rvaly až do poslední minuty, Začátek patřil holkám, byly jistější na míči, lépe kombinovaly a klukům moc míč nepůjčovaly, ve finální fázi nám však chyběla větší rozvaha a přesnost. Postupem času se kluci rozkoukali a začali využívat svých největších předností - fyzických předpokladů. Bohužel každá naše ztráta míče v přechodové fázi nás strašně bolela a kluky jsme pak v rychlým protiútocích těžko zachytávali. Do poločasu kluci dokázali 2x skórovat.Holky měly nadějné akce, které však nedotáhly do konce.

Začátek druhého poločasu byly holky v mírném útlumu, paradoxně toho soupeř však nevyužil. Po 10ti minutách se holky nadechly a začaly hrát stejně jako v první půle a navíc si vytvářely jednu šanci za druhou, bohužel ani v těch nejvyloženějších šancích jsme se nedokázali prosadit buď pres soupeřova gólmana nebo jsme nastřelili brankovou konstrukci, těch šancí bylo dost. Bohužel opět platilo otřepané nedáš - dostaneš. Když holky hrály nejlepší fotbal v zápase, tak se kluci utrhli do rychlých protútoků a rázem to bylo 0:4. Pak jsme snížili na 1:4 Andy Holou, která byla na konci krásné kombinační akce  - 1:4. Pak si holky vypracovaly ještě další šance, ale v koncovce jsme nebyli důrazní. Na konci zápasu se pak ještě dvakrát prosadil soupeř a stanovil konečný výsledek.

Výsledek vypadá hrozivě, ale holky odehrály velmi dobrý zápas ve vysokém tempu, kromě fotbalovosti nechybělo nasazení a bojovnost.

NE 24.2. 2019 14:00 1.FCS - Lokomotiva Brno H.H.
sraz: 12:40 Širůch
hřiště: Širůch UMT

SO 2. 3. 14:00  1.FCS WU 18 - Hradec Králové WU18 (1. liga dorostenek)

sraz: 13:00

hřiště: stadion Širůch - UMT

NE  24. 2.  8:00  Turnaj Svitávka (2004 - 2006)