1. FC Slovácko - Slavia Praha  0:7 (0:4)

6. kolo 1. ligy žen (nadstavba)

1. FC Slovácko - SK Slavia Praha  0:7 (0:4)

Sestava: Růžičková - Stařinská, Klímová, Janků, Sedlačíková - Siváková, Příkaská, Waltrová - Molková, Psotková, Žufánková

V posledním kole letošního ligového ročníku jsme na stadionu v Kněžpoli přivítali tým Slavie. Čisté konto se nám dařilo držet jen 5 minut, to síť za Růžičkovou rozvlnila Veselá. Poté se nám dařilo odolávat útokům soupeře, měli jsme i velkou šanci na vyrovnání, ale Molková tváří tvář Votíkové přestřelila. Pak však přišla 3 - minutovka mezi 22. a 24. minutou, kdy soupeř dokázal využít našich chyb v obranné fázi a vstřelit 3 branky a navýšil tak skóre na 0:4. Tak skončil i první poločas.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, snažili jsme se důsledně bránit a vyrážet do rychlých protiůtoků, vytvořili jsme si 2 vyložené šance, ale ani jednu z nich jsme neproměnili. Soupeř hrál s lehkostí, rychle kombinoval a své šance naopak od nás proměňoval a navýšil skóre na 0:7. Několik šancí pochytala skvělá Růžičková v naší bráně.

Sezónu jsme tak zakončily na 4. místě za Spartou, Slávií a Libercem. Příprava na novou sezónu bude začínat v pondělí 15.7.

ST 24. 7. 18:00 Myjava - 1. FCS

odjezd: 15:30 Širůch

sraz: 17:00 Stadion Myjava

hřiště: Marečkova ulice, Myjava